Producenci

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach podaj swój adres e-mail:

                                                                                                       POGOTOWIE dla ZWIERZĄT 24 h - zadzwoń 604 250 963

DOUXO S3 PYO SHP szampon 200 ml

Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
1 - 14 dni
Cena: 116,00 zł
Cena netto: 107,41 zł
szt.
Ocena:
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

douxopyoszampon

Producent:
CEVA Sante Animale

DOUXO S3 PYO SHP szampon 200ml

szampon regulujący mikroflorę skóry z klimbazolem, fitosfingozyną i chlorheksydyną dla psów i kotów

 

Fitosfingozyna jest naturalnym składnikiem naskórka, zmodyfikowanym proceramidem biorącym udział w jego tworzeniu. W sposób znaczący wzmacnia rolę ochronną skóry.

 

Działanie: DOUXOPYO Szampon jest dermokosmetykiem weterynaryjnym o działaniu ułatwiającym utrzymanie prawidłowej mikroflory skóry oraz przeciwłojotokowym. Działa także nawilżająco i wzmacniająco na naskórek. Poprzez utrzymywanie na skórze i sierści ochronnej warstwy tłuszczowo-białkowej, która pozostaje nawet po spłukaniu, skóra nie jest przesuszona ani podrażniona.

 

Wskazania: Utrzymanie prawidłowej mikroflory skóry. Łojotok.

 

Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami.

 

Stosowanie: Zmoczyć sierść i skórę letnią wodą, polać szamponem całą powierzchnię ciała i dokładnie rozprowadzić. Delikatnie masować, aż do wytworzenia piany, spłukać. Czynności powtórzyć, pozostawić szampon na sierści i skórze przez 5-10 minut, dokładnie spłukać.

 

- Częstotliwość stosowania: Zwykle stosuje się 2-3 razy w tygodniu przez okres 3-4 tygodni, a następnie 1 raz w tygodniu. W celu uzyskania lepszego efektu zaleca się stosować w połączeniu z DOUXOPYO Mikroemulsją F.

 

- Stosowanie szamponu w połączeniu z DOUXOPYO Mikroemulsją F: Przez 1-szy tydzień myć szamponem co 2-gi dzień, a przez następne 2 tygodnie spryskiwać mikroemulsją co 3 dni.

 

- Stosowanie w celu przeciwdziałania nawrotom: Myć szamponem 1 raz w miesiącu oraz 1 raz w tygodniu spryskiwać DOUXOPYO Mikroemulsją F.

 

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl