Producenci

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach podaj swój adres e-mail:

                                                                                                       POGOTOWIE dla ZWIERZĄT 24 h - zadzwoń 604 250 963

Clorexyderm spray 4% 250ml

Dostępność:
spodziewana dostawa
Cena: 69,00 zł
Cena netto: 63,89 zł
szt.
Ocena:
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

clorexydermspray

Producent:
ICF

Clorexyderm SPRAY 4 %

to preparat stosowany w przypadku ostrych i przewlekłych zapaleń skóry na tle bakteryjnym, grzybiczym, i pasożytniczym. Do stosowania w przypadkach głębokiego ropnego zapalenia skóry, przeciwko dermatofitom, bakteriom gram ujemnym i Malassezia pachydermatis. Dzięki wodnistej postaci wnika głęboko w skórę doskonale likwidując bakterie. Dzięki synergistycznemu działaniu gliceryny, glikolu propylenowemu oraz lanoliny nie wysusza skóry i nie wywołuje podrażnień. Może być stosowany przy otwartych ranach.

 

Skład:
diglukonian chlorheksydyny
etoksylowana lanolina
gliceryna
glikol propylenowy
etoksylowany alkohol tłuszczowy
Woda dejonizowanaStosowanie i dawkowanie:
Przed zastosowaniem pojemnik kilkakrotnie wstrząsnąć. Następnie spryskać chorobowo zmienione miejsce bądź całe zwierzę by zapobiec rozwojowi bakterii. W razie konieczności unieść sierść, tak aby produkt przeniknął głęboko do skóry. Nie spłukiwać. Pozostawić do wchłonięcia.Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować z innymi środkami odkażającymi. Pojemnik przechowywać szczelnie zamknięty.Zalecenia:
Działa drażniąco na oczy. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Tylko do użytku zewnętrznego.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl