Producenci

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach podaj swój adres e-mail:

                                                                                                       POGOTOWIE dla ZWIERZĄT 24 h - zadzwoń 604 250 963

ADAPTIL obroża małe psy

Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
1 - 5 dni
Cena: 150,00 zł
Cena netto: 138,89 zł
szt.
Ocena:
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

adaptil45

Producent:
CEVA Sante Animale

ADAPTIL OBROŻA dla szczeniąt i małych psów

obroża uspokajająca z feromonami dla szczeniąt i małych psów, stosowana w celu zapobiegania i redukcji zachowań związanych ze stresem.

Właściwości:
Feromony uspokajające są naturalnie uwalniane przez karmiące suki.

Feromony te uspokajają szczenięta, poprzez zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i dodanie otuchy w sytuacji nowych doświadczeń i nieznanego środowiska.
Badania dowiodły, iż syntetyczne analogi psich feromonów uspokajających (D.A.P.) pomagają nie tylko szczeniętom, ale posiadają kojący wpływ także na dorosłe psy.
ADAPTILTM zawiera D.A.P. i z tego powodu jest zalecany do stosowania w celu zapobiegania i redukcji zachowań związanych ze stresem u szczeniąt i dorosłych psów.
Dowiedziono także iż, ADAPTILTM sprawia, iż szczenięta i dorosłe psy lepiej reagują na terapię behawioralną oraz szkolenie.
Skuteczność ADAPTIL została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych publikowanych w renomowanych pismach naukowych oraz prezentowanych na międzynarodowych konferencjach.
Stres u psów
Adaptacja do nowego środowiska czy radzenie sobie z tymczasowymi zmianami są sytuacjami potencjalnie stresogennymi dla większości psów.
U niektórych psów niewielkie lęki i obawy mogą rozwinąć się w fobie lub stany związane z lękami.
Szczególną uwagę należy zwrócić na szczenięta w okresie socjalizacji (miedzy 3 a 16 tygodniem): złe doświadczenia lub ich brak w tym okresie mogą sprawić, że zwierzęta będą bardziej podatne na występowanie problemów behawioralnych o podłożu nerwowym w późniejszym życiu (fobie dźwiękowe, lęk separacyjny, itp.).
Udowodniono, iż ADAPTIL Obroża pomaga w promowaniu nauki u szczeniąt i psów dorosłych oraz ułatwia adaptację do nowoczesnego stylu życia.
Z tego względu ADAPTIL Obroża stanowi pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym związanym ze stresem, jakie mogą wystąpić u dorosłych zwierząt.
Stosowanie łączne ADAPTIL Obroża z ADAPTILTM Dyfuzor lub ADAPTILTM Spray może zapewnić osiągnięcie optymalnych rezultatów w przypadku psów wykazujących wiele lęków.
W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z lekarzem weterynarii.
Nie zaleca się stosowania ADAPTI Obroża w przypadku hiperaktywności i agresji.
Obroża pozostaje skuteczna do 4 tygodni. Po tym czasie zależnie od zaleceń lekarza weterynarii może być konieczna wymiana obroży na nową.
Przez cały ten czas nie zdejmuj obroży, chyba że na czas kąpieli.
Przeznaczenie
ADAPTIL Obroża pomaga kontrolowaç stres i zapobiegać jego występowaniu u szczeniąt i dorosłych psów, a przez to pomaga im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami takimi jak:
Głośne dźwięki takie jak ruch uliczny, burze, fajerwerki itp.
Zastosowanie w kenelu
Podróżowanie
Nowe sytuacje ( nowy dom, nowy członek rodziny, dom na czas wakacji )
Podczas szkolenia lub przedszkola dla szczeniąt

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl