Producenci

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach podaj swój adres e-mail:

                                                                                                       POGOTOWIE dla ZWIERZĄT 24 h - zadzwoń 604 250 963

Dolfos LOTY drink DG 100g

Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
1 - 5 dni
Cena: 48,00 zł
Cena netto: 44,44 zł
szt.
Ocena:
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

lotydrink

Producent:
Dolfos

LOTY drink DG dla gołębi 100g

Rozpuszczalny preparat z dodatkiem witamin z grupy B i karnityny dla gołębi.

  • Właściwości: LOTY drink jest doskonałym, przeznaczonym dla gołębi preparatem,

    w skład którego wchodzi nie tylko dokładnie dobrany zestaw witamin z grupy B oraz witamina C, ale również L-karnityna. W okresie lotów wzrasta zapotrzebowanie gołębi na witaminy, zwłaszcza z grupy B. W związku z silnymi stresami na jakie narażone są takie ptaki wzrasta także ich zapotrzebowanie na witaminę C.

    Karnityna zawarta w preparacie umożliwia lepsze wykorzystanie energii niezbędnej do pracy mięśni. Karnityna poprzez usprawnienie metabolizmu powoduje wytwarzanie się mniejszych ilości kwasu mlekowego i innych niekorzystnych produktów powodujących zmęczenie mięśni. Ułatwia ona w znacznym stopniu usuwanie skutków zmęczenia. Chroni również mięsień sercowy.

  • Wskazania:  LOTY drink jest niezastąpiony w okresie przygotowania do lotów i w czasie ich trwania. Regularne podawanie tego preparatu to podstawa sukcesów lotowych.
  • Instrukcja stosowania: Podanie preparatu rozpoczyna się na 10-14 dni przed pierwszym konkursem i kontynuuje przez cały okres trwania sezonu lotowego. Przeciętnie przeznacza się 1,5 grama preparatu na 1 litr wody, tj. 1 miarka na 2,5 litra wody. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania dawkę można podwoić przez okres 3-5 dni.
  • Zawartość opakowania:

    100 g

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl